Poznaj Uniflat

Spółka Uniflat powstała dzięki dwóm wspaniałym kobietom dążących do wyznaczonych celów, działających z pasją i pełnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w sprzedaży apartamentów wakacyjnych oraz nieruchomości, które spełniają najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Oferujemy szeroki wybór luksusowych apartamentów w prestiżowych lokalizacjach. Niezależnie od tego, czy szukasz nieruchomości o niepowtarzalnym charakterze, możesz na nas polegać.

Nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach i rozpocząć swoją podróż do wymarzonej nieruchomości!

 

 

Zuzanna Roszak

Agentka nieruchomości

Nieruchomościami zajmuję się od 8 lat jest to moja życiowa pasja. Zainteresowanie w tym kierunku pojawiło się już w trakcie trwania studiów. Podczas analizowania map, projektowania przestrzeni miejskiej oraz poznawania zasad działania rynków nieruchomości na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Poczułam, że jest to odpowiednie miejsce dla mnie.

Niezbędne doświadczenie zdobywałam w Urzędzie Miejskim w wydziale nieruchomości. Działałam w branży jako zarządca nieruchomości posiadający licencję PFRN nr 29225 zajmując się obiektami komercyjnymi.

Największą wartością dla mnie jest spełnianie marzeń moich klientów przy wyborze odpowiedniej dla nich nieruchomości. Dlatego właśnie zostałam pośrednikiem. Był to przełomowy moment. Zrozumiałam, że właśnie to daje mi najwięcej satysfakcji i radości z tego co w życiu robię. Posiadam duże doświadczenie w sprzedaży oraz licencję pośrednika PFRN nr 27921.

Od 3 lat posiadam własne biuro nieruchomości. Zajmuje się sprzedażą domów, lokali mieszkalnych, usługowych, działek, a także gruntów inwestycyjnych. Uwielbiam flipować oraz nadawać nieruchomością nowego życia.

W wolnych chwilach jestem fanką podróży małych i duży. Szczególnym dla mnie miejscem na Ziemi jest Chorwacja, do której chętnie wracam. Dodatkowo uwielbiam wszelkiego rodzaju wyzwania. Lubię aktywnie spędzać czas dlatego w ostatnim czasie zaczęłam trenować tenisa ziemnego.

Martyna Krochmal

Agentka nieruchomości

Z zawodu jestem rzeczoznawcą majątkowym oraz absolwentką Ekonomi i Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Od 2008 roku zajmuje się obsługą firm z sektora MŚP, a swoje doświadczenie zdobywałam w sektorze bankowym pracując przy zarządzie jednego z banków spółdzielczych oraz prowadząc spółkę powiązaną. Specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania w formie pożyczek unijnych private equity, venture capital oraz emisji obligacji korporacyjnych.

Od 2019 roku prowadzę własną działalność gospodarczą w ramach, której skutecznie pozyskałam ponad miliard złotych dla swoich klientów. Specjalizuje się w finansowaniu rynku nieruchomości, projektów deweloperskich oraz transakcji typu distressed asset.

Hobbystycznie jestem fanką oraz współorganizatorką rajdów samochodowych cross country oraz trenuje pole dance. Od 3 lat pracuje również charytatywnie na rzecz organizacji wspierających dzieci oraz rodzinne domu dziecka.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie w branży nieruchomości, zarówno pod względem projektowania, budowy, jak i zarządzania. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam realizować projekty na najwyższym poziomie.

Jakość

Wszystkie nasze projekty opierają się na wysokich standardach jakości. Dążymy do dostarczania nieruchomości, które nie tylko są estetyczne, ale także solidne i trwałe, gwarantując inwestycję na długie lata.

Zaufanie i Solidność

Budujemy długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i solidności. Nasza reputacja w branży świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalizmie.

Transparencja

Współpraca z nami opiera się na otwartej i przejrzystej komunikacji. Dostarczamy naszym klientom jasne informacje na każdym etapie projektu, aby zapewnić pełne zrozumienie i zaangażowanie.

Pasja i Zaangażowanie

Nasza praca to nie tylko biznes, ale również pasja. Dedykujemy się każdemu projektowi z ogromnym zaangażowaniem, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Innowacja

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i trendy do naszych projektów, aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne.